Indywidualne Prognozy Pogodowe Dla Twoich Pól: Poznaj Agrosonic Cordulus

stacja pogodowa agrosonic cordulus

Lokalne prognozy pogody to niezwykle ważne narzędzie w ręku współczesnego rolnika. Pozwalają na optymalne zaplanowanie siewów, oprysków czy innych prac polowych, a to przekłada się na zwiększoną efektywność samych zabiegów jak i finalny rezultat wyrażony wielkością plonu i wskaźnikami ekonomicznymi. Dostęp do precyzyjnych danych pogodowych uzyskasz dzięki profesjonalnej stacji pogodowej Agrosonic Cordulus.

Nowoczesne rolnictwo wymaga precyzji – pogoda dla rolników

Prognozy o charakterze regionalnym, jakie możemy znaleźć w radiu czy telewizji, nie spełniają potrzeb rolników. Po pierwsze obejmują one zbyt duże obszary, co siłą rzeczy prowadzi do uśrednień zarówno temperatur, jak i opadów czy siły wiatru. Po drugie nie uwzględniają wszystkich potrzebnych rolnikowi parametrów, jak choćby temperatury gleby.

Rozwiązaniem pozwalającym zaspokoić oczekiwania rolników, a więc dostarczyć kompletu danych pogodowych i indywidualnych prognoz dla sprecyzowanego obszaru, jest profesjonalna stacja pogodowa Agrosonic Cordulus.

Rolnicza prognoza pogody dla Twoich pól

Agrosonic Cordulus to sieć profesjonalnych stacji pogodowych dla rolników, z których jedna może stanąć na Twoim polu. Dane ze stacji pogodowych są agregowane i analizowane w systemie korzystającym z opatentowanych innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu otrzymujesz precyzyjne prognozy odnoszące się do terenu Twojej działalności rolniczej, ale możesz także sięgnąć do danych dotyczących innych lokalizacji.

stacja pogodowa agrosonic cordulus

Stacja pogodowa z aplikacją na telefon

Dostęp do wszystkich danych pogodowych masz zawsze pod ręką. To zasługa aplikacji mobilnej, która w czytelny sposób dostarczy Ci spersonalizowane prognozy i bieżące informacje pogodowe. Aby zmniejszyć ryzyko przeoczenia ważnych dla prowadzenia gospodarstwa informacji, aplikacja mobilna generuje także alerty agronomiczne dotyczące terminów siewu, zabiegów agrotechnicznych czy presji szkodników i patogenów.

Bądź skuteczny dzięki rolniczej stacji pogodowej

Dzięki aktualnym danym pogodowym i indywidualnym prognozom będziesz skuteczniej zarządzał pracami agrotechnicznymi. Optymalnie zaplanowane zabiegi będą w najwyższym stopniu efektywne, co zapewni odpowiednią ochronę Twoich upraw i pomoże w maksymalizowaniu rentowności.

STACJA POGODOWA Agrosonic Cordulus 

stacja pogodowa agrosonic cordulusProfesjonalna bezobsługowa stacja pogodowa zlokalizowana na Twoim polu rejestruje dane o:

 • temperaturze powierza,
 • temperaturze gleby,
 • prędkości wiatru,
 • wilgotności powietrza,
 • ciśnieniu atmosferycznym,
 • ilości opadów.

 

APLIKACJA MOBILNA Agrosonic Cordulus

stacja pogodowa agrosonic cordulusWygodna w użyciu aplikacja zainstalowana w Twoim smartfonie prezentuje:

 • aktualne dane pozyskane z Twojej stacji pogodowej*,
 • prognozowanie pogody,
 • alerty agronomiczne.

 

Co zyskujesz z Agrosonic Cordulus?

Dzięki Agrosonic Cordulus zyskujesz:

 • zaawansowane technologicznie narzędzie  agronomiczne,
 • możliwość optymalizacji terminów siewu i innych zabiegów agrotechnicznych,
 • dostęp do alertów na temat potencjalnej aktywności patogenów i szkodników,
 • większą efektywność działań prowadzonych na podstawie lokalnych danych pogodowych.

Gdzie kupić profesjonalną stację pogodową?

Zacznij korzystać bez kosztów początkowych. Wypełnij krótki formularz, a my opowiemy Ci więcej o tym, jak Agrosonic Cordulus może zmienić Twoje gospodarstwo. Bez potrzeby zakupu stacji!

Szczegółowe warunki oferty uzyskasz też pod numerem telefonu +48 573 208 208 oraz na stronie www.agrosonic.pl!

Zamów profesjonalną stację pogodową Agrosonic Cordulus!

Profesjonalna stacja pogodowa – koszt

Co zrobić, by pozyskać profesjonalną stację pogodową i zdobyć dostęp do danych z Agrosonic Cordulus?

Nie musisz kupić stacji pogodowej wartej 20 tysięcy złotych, by skorzystać z zaawansowanego i kompleksowego narzędzia agronomicznego, jakim jest Agrosonic Cordulus. 

Montaż stacji pogodowej, jej obsługa techniczna i dostęp do danych w aplikacji mobilnej jest całkowicie bezpłatny i dostępny wyłącznie dla klientów zaopatrujących się w wybrane preparaty AGROSONIC.

Wystarczy, że będziesz zamawiał produkty z linii AGROSONIC PRO** na 50 ha i nawozy dolistne marki AGROSONIC*** na 50 ha.

 

*masz możliwość obserwowania także wyników z innych stacji pogodowych

**dotyczy produktów: AGROSONIC TRICHO, AGROSONIC FUNGI, AGROSONIC BACTI-P, AGROSONIC BACTI-N

***dotyczy produktów: AGROSONIC NUTRI, AGROSONIC AMINO+